SUVENÝRY

Nabízíme prodej suvenýrů

Korálek na kůži - balení po 50 ks. Nejmenší prodejní množství je 25 ks.  Korálky jsou navlečené na koženém řemínku svázené do malého balíčku s etiketkou výrobce. Balení obsahuje směs vzorů a barev. Maloobchodní prodejní cena je 35 Kč za kus. Velkoobchodní cenu si s námi můžete dohodnout podle odebraného množství.

Přívěsek an kůži 3 korálky - balení po 10 ks. Nejmenší prodejní množství je 10 ks. Korálky jsou navlečené na pevném řemínku s etiketou, která je součástí prodejní karty. Balení obsahuje směs vzorů a barev. Prodejní cena je 65 Kč. Velkoobchodní cenu si s námi můžete dohodnout podle odebraného množství.

Anděl Strážný - balení obsahuje jeden kus andělíčka na papírové kartičce s informací o výrobci a vše je zabaleno v průhledném sáčku. Nejmenší prodejní množství je 10 ks. Andělíček je navlečený na koženém řemínku. Andělíčci mají tělíčko vyrobené z vinutého korálku, liší se barvou a typem zdobení. Každý kus je originál. Maloobchodní prodejní cena je 100-109 Kč. Velkoobchodní cenu si s námi můžete dohodnout podle odebraného množství.

Skleněné srdce - balení obsahuje jeden kus skleněného srdíčka na papírové kartičce s informací o výrobci a vše je zabaleno v průhledném sáčku. Nejmenší prodejní množství je 10 ks. Srdíčko je navlečené na koženém řemínku. Srdíčka jsou autorským vinutým korálkem, liší se barvou a typem zdobení. Každý kus je originál. Maloobchodní prodejní cena je 100-109 Kč. Velkoobchodní cenu si s námi můžete dohodnout podle odebraného množství.